Osnovni podatki
| Koda | 57.059.12 |
| Model | SALT PAD |
| Znamka | EXPLODE |
| Barva | Siva |
| Dimenzija | 18 x 18 cm |
| Paket | 100/20/1 |
| Neto teža | 0.03 kg |
| Tisk | Sito, Preslikač, Vez, Sublimacija |
| Material | Polyester, Poliester |
| Črtna koda | 8605040026427 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 100 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.395 x 0.2 x 0.27 m |
| Teža bruto kartona | 3.48 kg |
| Volumen kartona | 0.02 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 630253900000 |
Podobni izdelki
+ 5 Barve
blizu
blizu
blizu
+ 5 Barve
blizu


